Την Κυριακή, 3 Απριλίου 2016 στο πλαίσιο των Αθλητικών Συναντήσεων Ιδιωτικών Σχολείων (Α.Σ.Ι.Σ.) διοργανώθηκαν, από την Εκπαιδευτική Αναγέννηση οι ετήσιοι Αγώνες Κολύμβησης μαθητών/τριών Δημοτικού.
Με την ολοκλήρωση των τελικών είχαμε τη δυνατότητα να θαυμάσουμε στο βάθρο των νικητών, πολλούς από τους αθλητές και αθλήτριες του σχολείου μας, τόσο σε ατομικά όσο και ομαδικά αγωνίσματα.
Στην Αντιπροσωπευτική Ομάδα Κολύμβησης Δημοτικού συμμετείχαν 23 μαθητές /τριες.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΧΡΟΝΟΣ | ΚΑΤΑΤΑΞΗ |
25μ. Ελεύθερο – Αγ. | Παπανδρέου Άγγελος-Ιωάννης | 00:13.93 | Χρυσό Μετάλλιο |
Μαγνήσαλης Ιωάννης | 00:19.00 | 20η θέση | |
Τζεβελέκας Άγγελος | 00:19.07 | 21η θέση | |
25μ. Ελεύθερο – Κορ. | Κουτσιβίτη Χρύσα-Μαρία | 00:17.49 | 10η θέση |
Αντύπα Μαρία-Ελένη | 00:18.18 | 13η θέση | |
Μαρνέρη Μελίνα | 00:22.28 | 30η θέση | |
25μ. Πρόσθιο – Αγ. | Στάσης Χρήστος | 00:25.03 | 7η θέση |
Αβράμπος Νικόλαος | 00:25.31 | 8η θέση | |
Κεραμιδάς Νικόλαος | 00:27.47 | 15η θέση | |
25μ. Πρόσθιο – Κορ. | Ναστούλη Αποστολία | 00:20.91 | Χρυσό Μετάλλιο |
Παπαδοπούλου Δέσποινα | 00:23.45 | 9η θέση | |
25μ. Ύπτιο – Αγ. | Στέφος Γεώργιος | 00:17.67 | Χρυσό Μετάλλιο |
Βογιατζής Δημήτριος | 00:19.58 | Ασημένιο Μετάλλιο | |
Σταμούδης Κωνσταντίνος | 00:21.49 | 14η θέση | |
25μ. Ύπτιο – Κορ. | Πουλημένου Αμαλία | 00:17.98 | Χρυσό Μετάλλιο |
Ατζουλή Δέσποινα Μελίσσα Βικτωρία | 00:18.97 | Ασημένιο Μετάλλιο | |
Κωστάκου Θάλεια | 00:24.09 | 7η θέση | |
25μ. Πεταλούδα – Κορ. | Σιβισίδη Μαρία | 00:18.63 | Χάλκινο Μετάλλιο |
Πουλημένου Δάφνη | 00:20.87 | 7η θέση | |
50μ. Ελεύθερο – Κορ. | Κουμπαρούλη Μελίνα | 00:37.62 | 9η θέση |
Κεραμιδά Τζίλιαν Αργυρώ | 00:38.23 | 13η θέση | |
50μ. Ύπτιο – Αγ. | Καλκάνης Αχιλλέας | 00:35.86 | Χρυσό Μετάλλιο |
50μ. Ύπτιο – Κορ. | Γιόκαρη Δανάη | 00:40.10 | Χάλκινο Μετάλλιο |
4×25μ. Ελεύθερο – Αγ. | Καλκάνης Αχιλλέας | 01:01.12 | Χρυσό Μετάλλιο |
Παπανδρέου Άγγελος | |||
Στέφος Γιώργος | |||
Βογιατζής Δημήτρης | |||
4×25μ. Ελεύθερο – Κορ. | Γιόκαρη Δανάη | 01:05.20 | Χρυσό Μετάλλιο |
Ναστούλη Αποστολία | |||
Σιβισίδη Μαρία | |||
Πουλημένου Αμαλία | |||
4×25μ. Μ.Ο.– Κορ. | Ατζουλή Δέσποινα Μελίσσα Βικτώρια | 01:19.99 | Χάλκινο Μετάλλιο |
Κουμπαρούλη Μελίνα | |||
Παπαδοπούλου Δέσποινα | |||
Κουτσιβίτη Χρύσα Μαρία | |||
4×25μ. Μ.Ο.– Αγ. | Στάσης Χρήστος | 01.29.00 | 4η θέση |
Κεραμιδάς Νικόλαος | |||
Μαγνήσαλης Ιωάννης | |||
Αβράμπος Νικόλαος | |||
4×25μ. Ελεύθερο
Αγόρια και Κορίτσια |
Σταμούδης Κωνσταντίνος | 01:10.43 | 5η θέση |
Κεραμιδά Τζίλιαν Αργυρώ | |||
Τζεβελέκας Άγγελος | |||
Πουλημένου Δάφνη |
Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας!