Στο πλαίσιο των δράσεων του Αθλητικού Τμήματος, μαθητές και μαθήτριες των τάξεων Ε΄ και Στ΄ Δημοτικού, μέλη της Αντιπροσωπευτικής Ομάδας Στίβου, έλαβαν μέρος στους Αγώνες Α.Σ.Ι.Σ. Στίβου, που πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 29 Απριλίου 2018 στις εγκαταστάσεις της Ελληνογερμανικής Αγωγής.
Αποτελέσματα Αγώνων
Αγώνισμα | Ονοματεπώνυμο | Επίδοση | Κατάταξη |
60μ. αγόρια Ε΄ Δημ. | Πάντος Κωνσταντίνος | 00:08.80 | 3η θέση |
Θειακούλης Δημήτρης | 00:09.51 | 16η θέση | |
150μ. αγόρια Ε΄ Δημ. | Κιζάνης Αναστάσιος | 00:22.93 | 6η θέση |
800μ. αγόρια Ε΄ Δημ. | Διαμαντόπουλος Έκτορας | 02:56.27 | 11η θέση |
Σωτηρόπουλος Γεώργιος | 03:07.60 | 16η θέση | |
4X50μ. αγόρια Ε΄ Δημ. | Πάντος Κωνσταντίνος | 00:30.28 | 3η θέση |
Κιζάνης Αναστάσιος | |||
Θειακούλης Δημήτρης | |||
Τσοπανίδης Μιχάλης | |||
Άλμα σε μήκος αγόρια Ε΄ Δημ. | Τσοπανίδης Μιχάλης | 03.83 | 4η θέση |
Κόλλιας Ηλίας | 03.26 | 17η θέση | |
Ρίψη Vortex αγόρια Ε΄ Δημ. | Μακρυγιάννης Δημήτρης | 31.64 | 18η θέση |
Αναγνώστου Στέργιος | 31.55 | 19η θέση | |
60μ. κορίτσια Ε΄ Δημ. | Χαρίτου Ειρήνη Ελένη | 00:09.28 | 4η θέση |
150μ. κορίτσια Ε΄ Δημ. | Άρη Σούζαν Άννα | 00:24.32 | 5η θέση |
600μ. κορίτσια Ε΄ Δημ. | Χατζή Παναγιώτα | 02:23.78 | 15η θέση |
4X50μ. κορίτσια Ε΄ Δημ. | Ταράμπελλα Αγγελική Claudia | 00:33.01 | 7η θέση |
Ανδρουλάκη Ουρανία | |||
Άρη Σούζαν Άννα | |||
Χατζή Παναγιώτα | |||
Άλμα σε μήκος κορίτσια Ε΄ Δημ. | Ταράμπελλα Αγγελική Claudia | 03.85 | 3η θέση |
Ανδρουλάκη Ουρανία | 03.43 | 11η θέση | |
Ρίψη Vortex κορίτσια Ε΄ Δημ. | Φιστούρη Μελίνα | 18.76 | 12η θέση |
60μ. αγόρια Στ΄ Δημ. | Μολφέσης Κωνσταντίνος | 00:08.09 | 1η θέση |
Μανιάτης Saxon Nyles | 00:08.68 | 8η θέση | |
Δρόμος 150μ. αγόρια Στ΄ Δημ. | Μπλάτσιος Τοπούζης Κων/νος | 00:21.94 | 4η θέση |
Μαρμαρινός Ιάκωβος | 00:22.65 | 8η θέση | |
60μ. αγόρια Ε΄ Δημ. | Πάντος Κωνσταντίνος | 00:08.80 | 3η θέση |
Θειακούλης Δημήτρης | 00:09.51 | 16η θέση | |
150μ. αγόρια Ε΄ Δημ. | Κιζάνης Αναστάσιος | 00:22.93 | 6η θέση |
800μ. αγόρια Ε΄ Δημ. | Διαμαντόπουλος Έκτορας | 02:56.27 | 11η θέση |
Σωτηρόπουλος Γεώργιος | 03:07.60 | 16η θέση | |
4X50μ. αγόρια Ε΄ Δημ. | Πάντος Κωνσταντίνος | 00:30.28 | 3η θέση |
Κιζάνης Αναστάσιος | |||
Θειακούλης Δημήτρης | |||
Τσοπανίδης Μιχάλης | |||
Άλμα σε μήκος αγόρια Ε΄ Δημ. | Τσοπανίδης Μιχάλης | 03.83 | 4η θέση |
Κόλλιας Ηλίας | 03.26 | 17η θέση | |
Ρίψη Vortex αγόρια Ε΄ Δημ. | Μακρυγιάννης Δημήτρης | 31.64 | 18η θέση |
Αναγνώστου Στέργιος | 31.55 | 19η θέση | |
60μ. κορίτσια Ε΄ Δημ. | Χαρίτου Ειρήνη Ελένη | 00:09.28 | 4η θέση |
150μ. κορίτσια Ε΄ Δημ. | Άρη Σούζαν Άννα | 00:24.32 | 5η θέση |
600μ. κορίτσια Ε΄ Δημ. | Χατζή Παναγιώτα | 02:23.78 | 15η θέση |
4X50μ. κορίτσια Ε΄ Δημ. | Ταράμπελλα Αγγελική Claudia | 00:33.01 | 7η θέση |
Ανδρουλάκη Ουρανία | |||
Άρη Σούζαν Άννα | |||
Χατζή Παναγιώτα | |||
Άλμα σε μήκος κορίτσια Ε΄ Δημ. | Ταράμπελλα Αγγελική Claudia | 03.85 | 3η θέση |
Ανδρουλάκη Ουρανία | 03.43 | 11η θέση | |
Ρίψη Vortex κορίτσια Ε΄ Δημ. | Φιστούρη Μελίνα | 18.76 | 12η θέση |
60μ. αγόρια Στ΄ Δημ. | Μολφέσης Κωνσταντίνος | 00:08.09 | 1η θέση |
Μανιάτης Saxon Nyles | 00:08.68 | 8η θέση | |
Δρόμος 150μ. αγόρια Στ΄ Δημ. | Μπλάτσιος Τοπούζης Κων/νος | 00:21.94 | 4η θέση |
Μαρμαρινός Ιάκωβος | 00:22.65 | 8η θέση |
Συγχαρητήρια στους αθλητές μας για την προσπάθεια που κατέβαλαν!