Αγώνες ΑΣΙΣ Στίβου μαθητών/τριών Ε΄ Στ΄ Δημοτικού

Στο πλαίσιο των δράσεων του Αθλητικού Τμήματος, μαθητές και μαθήτριες των  τάξεων Ε΄ και Στ΄ Δημοτικού, μέλη της Αντιπροσωπευτικής Ομάδας Στίβου, έλαβαν μέρος στους Αγώνες Α.Σ.Ι.Σ. Στίβου, που πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 29 Απριλίου 2018 στις εγκαταστάσεις της Ελληνογερμανικής Αγωγής.

 

Αποτελέσματα Αγώνων

ΑγώνισμαΟνοματεπώνυμοΕπίδοσηΚατάταξη
60μ. αγόρια Ε΄ Δημ.Πάντος Κωνσταντίνος00:08.803η θέση
Θειακούλης Δημήτρης00:09.5116η θέση
150μ. αγόρια Ε΄ Δημ.Κιζάνης Αναστάσιος00:22.936η θέση
800μ. αγόρια Ε΄ Δημ.Διαμαντόπουλος Έκτορας02:56.2711η θέση
Σωτηρόπουλος Γεώργιος03:07.6016η θέση
4X50μ. αγόρια Ε΄ Δημ.Πάντος Κωνσταντίνος00:30.283η θέση
Κιζάνης Αναστάσιος
Θειακούλης Δημήτρης
Τσοπανίδης Μιχάλης
Άλμα σε μήκος αγόρια Ε΄ Δημ.Τσοπανίδης Μιχάλης03.83 4η θέση
Κόλλιας Ηλίας03.2617η θέση
Ρίψη Vortex  αγόρια Ε΄ Δημ.Μακρυγιάννης Δημήτρης31.6418η θέση
Αναγνώστου Στέργιος31.5519η θέση
60μ. κορίτσια Ε΄ Δημ.Χαρίτου Ειρήνη Ελένη00:09.284η θέση
150μ. κορίτσια Ε΄ Δημ.Άρη Σούζαν Άννα00:24.325η θέση
600μ. κορίτσια Ε΄ Δημ.Χατζή Παναγιώτα02:23.7815η θέση
4X50μ. κορίτσια Ε΄ Δημ.Ταράμπελλα Αγγελική Claudia00:33.017η θέση
Ανδρουλάκη Ουρανία
Άρη Σούζαν Άννα
Χατζή Παναγιώτα
Άλμα σε μήκος κορίτσια Ε΄ Δημ.Ταράμπελλα Αγγελική Claudia03.853η θέση
Ανδρουλάκη Ουρανία03.4311η θέση
Ρίψη Vortex  κορίτσια Ε΄ Δημ.Φιστούρη Μελίνα18.7612η θέση
60μ. αγόρια Στ΄ Δημ.Μολφέσης Κωνσταντίνος00:08.091η θέση
Μανιάτης Saxon Nyles00:08.688η θέση
Δρόμος 150μ. αγόρια Στ΄ Δημ.Μπλάτσιος Τοπούζης Κων/νος00:21.944η θέση
Μαρμαρινός Ιάκωβος00:22.658η θέση
60μ. αγόρια Ε΄ Δημ.Πάντος Κωνσταντίνος00:08.803η θέση
Θειακούλης Δημήτρης00:09.5116η θέση
150μ. αγόρια Ε΄ Δημ.Κιζάνης Αναστάσιος00:22.936η θέση
800μ. αγόρια Ε΄ Δημ.Διαμαντόπουλος Έκτορας02:56.2711η θέση
Σωτηρόπουλος Γεώργιος03:07.6016η θέση
4X50μ. αγόρια Ε΄ Δημ.Πάντος Κωνσταντίνος00:30.283η θέση
Κιζάνης Αναστάσιος
Θειακούλης Δημήτρης
Τσοπανίδης Μιχάλης
Άλμα σε μήκος αγόρια Ε΄ Δημ.Τσοπανίδης Μιχάλης03.83 4η θέση
Κόλλιας Ηλίας03.2617η θέση
Ρίψη Vortex  αγόρια Ε΄ Δημ.Μακρυγιάννης Δημήτρης31.6418η θέση
Αναγνώστου Στέργιος31.5519η θέση
60μ. κορίτσια Ε΄ Δημ.Χαρίτου Ειρήνη Ελένη00:09.284η θέση
150μ. κορίτσια Ε΄ Δημ.Άρη Σούζαν Άννα00:24.325η θέση
600μ. κορίτσια Ε΄ Δημ.Χατζή Παναγιώτα02:23.7815η θέση
4X50μ. κορίτσια Ε΄ Δημ.Ταράμπελλα Αγγελική Claudia00:33.017η θέση
Ανδρουλάκη Ουρανία
Άρη Σούζαν Άννα
Χατζή Παναγιώτα
Άλμα σε μήκος κορίτσια Ε΄ Δημ.Ταράμπελλα Αγγελική Claudia03.853η θέση
Ανδρουλάκη Ουρανία03.4311η θέση
Ρίψη Vortex  κορίτσια Ε΄ Δημ.Φιστούρη Μελίνα18.7612η θέση
60μ. αγόρια Στ΄ Δημ.Μολφέσης Κωνσταντίνος00:08.091η θέση
Μανιάτης Saxon Nyles00:08.688η θέση
Δρόμος 150μ. αγόρια Στ΄ Δημ.Μπλάτσιος Τοπούζης Κων/νος00:21.944η θέση
Μαρμαρινός Ιάκωβος00:22.658η θέση

 

Συγχαρητήρια στους αθλητές μας για την προσπάθεια που κατέβαλαν!

Log in with your credentials

Forgot your details?