Αγώνες Α.Σ.Ι.Σ. Κλασικού Αθλητισμού μαθητών/τριών Γ΄ & Δ΄ Δημοτικού

Την Κυριακή, 14 Μαΐου 2017, πραγματοποιήθηκαν οι Αγώνες Α.Σ.Ι.Σ. Κλασικού Αθλητισμού μαθητών/τριών Γ΄ & Δ΄ Δημοτικού στις εγκαταστάσεις των Εκπαιδευτηρίων μας.

Το CGS εκπροσώπησαν 35 μαθητές/τριες όπου στο κλείσιμο της διοργάνωσης η εξαιρετική συνολική εικόνα και προσπάθειά τους, συνοδεύτηκε από σημαντικές διακρίσεις στο βάθρο των νικητών και πολλές συμμετοχές σε τελικούς αγωνισμάτων.

 

Αποτελέσματα Αγώνων Μαθητριών Γ΄- Δ΄ Δημοτικού

ΑγώνισμαΣυμμετέχοντεςΘέσηΕπίδοση
Δρόμος 50 μ. (Γ΄)Βυργιώτη Δώρα Στυλιανή200:08.40
Κυριάκου Δήμητρα600:08.67
Δρόμος 50 μ. (Δ΄)Στάση Άννα200:08.00
Δρόμος 600 μ. (Γ΄)Παντελή Ζωή302:20.40
Μαγνήσαλη Ελένη Αναστασία1002:32.70
Δρόμος 600 μ. (Δ΄)Άρη Σούζαν Άννα1202:30.30
Άλμα σε μήκος (Γ΄)Ευθυμίου Ιωάννα23,26 μ.
Αδαμάκη Αναστασία33,16 μ.
Άλμα σε μήκος (Δ΄)Ταραμπέλλα Αγγελική Claudia13,51 μ.
Άλμα σε μήκος χωρίς φόρα (Γ΄)Δεληγιάννη Μαρία Νεφέλη111,34 μ.
Άλμα σε μήκος χωρίς φόρα (Δ΄)Χαρίτου Ειρήνη Ελένη11,82 μ.
Άλμα σε ύψος (Γ΄)Φράγκου Εμμέλεια50,95 μ.
Μπούρου Μαρία80,90 μ.
Ρίψη Vortex (Γ΄)Γλυκοφρύδη Μυρτώ615,93 μ.
Ρίψη Vortex (Δ΄)Χατζή Παναγιώτα520,90 μ.
Σκυταλοδρομία 4×50 (Γ΄)Βυργιώτη Δώρα Στυλιανή100:33.25
Κυριάκου Δήμητρα
Ευθυμίου Ιωάννα
Αδαμάκη Αναστασία
Σκυταλοδρομία 4×50 (Δ΄)Στάση Άννα200:32.30
Χατζή Παναγιώτα
Ταραμπέλλα Αγγελική Claudia
Άρη Σούζαν Άννα

 

Αποτελέσματα Αγώνων Μαθητών Γ΄- Δ΄ Δημοτικού

ΑγώνισμαΣυμμετέχοντεςΘέσηΕπίδοση
Δρόμος 50 μ. (Γ΄)Παπανικολάου Γεώργιος1000:08.66
Νομικός Κωνσταντίνος1100:08.72
Δρόμος 50 μ. (Δ΄)Κιζάνης Αναστάσιος600:08.19
Πάντος Κωνσταντίνος1500:08.94
Δρόμος 600 μ. (Γ΄)Αρβανιτόπουλος Παύλος102:02.10
Σιβισίδης Νικόλαος1102:20.80
Δρόμος 600 μ. (Δ΄)Διαμαντόπουλος Έκτορας Ορέστης802:07.10
Σωτηρόπουλος Γεώργιος Μιχαήλ1202:12.40
Άλμα σε μήκος (Γ΄)Πολίτης Στέφανος13,78 μ.
Κονανδρέας Κωνσταντίνος83,14 μ.
Άλμα σε μήκος (Δ΄)Τσοπανίδης Μιχαήλ Αναστάσιος13,88 μ.
Θειακούλης Δημήτριος Δημοσθένης113,32 μ.
Άλμα σε μήκος χωρίς φόρα (Δ΄)Μήτσης Ιωάννης Μάριος81,65 μ.
Άλμα σε ύψος (Γ΄)Σκουτέλης Ιωάννης40,95 μ.
Άλμα σε ύψος (Δ΄)Ατζουλής Ίαν Ηλίας41,10 μ.
Καλκαβούρας Παναγιώτης61,05 μ.
Ρίψη Vortex (Γ΄)Κανελλόπουλος Δημήτριος626,50 μ.
Μουρκάκος Κωνσταντίνος1521,54 μ.
Ρίψη Vortex (Δ΄)Μακρυγιάννης Δημήτριος336,90 μ.
Αναγνώστου Στέργιος436,10 μ.
Σκυταλοδρομία 4×50 (Γ΄)Αρβανιτόπουλος Παύλος400.33.31
Παπανικολάου Γεώργιος
Νομικός Κωνσταντίνος
Πολίτης Στέφανος
Σκυταλοδρομία 4×50 (Δ΄)Πάντος Κωνσταντίνος1000.37.10
Τσοπανίδης Μιχαήλ Αναστάσιος
Ατζουλής Ίαν Ηλίας
Κιζάνης Αναστάσιος

 

Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες!

Log in with your credentials

Forgot your details?