Campion International Track and Field Meeting

Στο πλαίσιο των δράσεων του Αθλητικού Τμήματος, μαθητές και μαθήτριες από τo Γυμνάσιο και το Λύκειο, μέλη της Αντιπροσωπευτικής Ομάδας Στίβου, έλαβαν μέρος στο International Track and Field Meeting, που πραγματοποιήθηκε στις 26 και 27 Απριλίου 2018 στις εγκαταστάσεις του Campion School και του ACS Athens.

 

Αποτελέσματα Αγώνων

ΑγώνισμαΟνοματεπώνυμοΕπίδοσηΚατάταξη
100μ. (HS)Νικολούδης Αλέξανδρος00:11.431η θέση
Μολφέσης Παναγιώτης00:12.477η θέση
Ορφανός Παναγιώτης00:13.2811η θέση
100μ. (HS)Διαλεκτοπούλου Μάιρα00:14.234η θέση
100μ. (MS)Διαμαντόπουλος Ορέστης00:12.743η θέση
100μ. (MS)Σταμούλη Αναστασία00:14.594η θέση
Λιβιτσάνου Λυδία00:14.927η θέση
1500μ. (HS)Μαρίνος Σωτήρης05:33.736η θέση
1500μ. (ΜS)Ζώτος Σωκράτης Άρης04:54.433η θέση
Παπαδάτος Νικόλαος05:44.077η θέση
1500μ. (MS)Φιλιπποπούλου Άννα06:05.763η θέση
Ρούπτσου Βασιλική07:40.258η θέση
200μ. (HS)Νικολούδης Αλέξανδρος00:23.811η θέση
Σκιαδόπουλος Κων/νος00:25.225η θέση
Μολφέσης Παναγιώτης00:26.4111η θέση
200μ. (HS)Διαλεκτοπούλου Μάιρα00:30.113η θέση
200μ. (MS)Διαμαντόπουλος Ορέστης00:28.194η θέση
200μ. (MS)Μανδαράκα Σουζάνα00:29.234η θέση
400μ. (HS)Μηλιώνης Φίλιππος01:01.005η θέση
400μ. (MS)Σταμούλης Άγγελος01:11.187η θέση
400μ. (MS)Λιβιτσάνου Λυδία01:22.5610η θέση
800μ. (HS)Μαρίνος Σωτήρης02:42.756η θέση
800μ. (MS)Ζώτος Σωκράτης Άρης02:20.232η θέση
Παπαδάτος Νικόλαος02:44.297η θέση
800μ. (MS)Φιλιπποπούλου Άννα02:48.765η θέση
Μανδαράκα Σουζάνα02:51.496η θέση
Ρούπτσου Βασιλική03:10.6610η θέση
Ύψος (ΜS)Κτιστάκη Νίκη01.255η θέση
Μήκος (ΗS)Μολφέσης Παναγιώτης05.193η θέση
Ορφανός Παναγιώτης04.736η θέση
Μήκος (ΗS)Διαλεκτοπούλου Μάιρα04.541η θέση
Μήκος (ΜS)Θεοδωρίδης Ίων Εμμανουήλ04.588η θέση
Μήκος (ΜS)Μανδαράκα Σουζάνα04.245η θέση
Τάντη Ταπεινού Δάφνη03.928η θέση
Σφαιροβολία (ΜS)Σταμούλη Αναστασία06.624η θέση
Τριπλούν (HS)Βασιλακοπούλου Βεατρίκη09.841η θέση
4×100μ. (HS)Σκιαδόπουλος Κων/νος00:49.102η θέση
Μηλιώνης Φίλίππος
Μολφέσης Παναγιώτης
Νικολούδης Αλέξανδρος
4×100μ. (MS)Τάντη Ταπεινού Δάφνη00:59.293η θέση
Λιβιτσάνου Λυδία
Μανδαράκα Σουζάνα
Σταμούλη Αναστασία
4×400μ. (HS)Σκιαδόπουλος Κων/νος04:33.704η θέση
Μηλιώνης Φίλιππος
Μολφέσης Παναγιώτης
Νικολούδης Αλέξανδρος
4×400μ. (MS)Ζώτος Σωκράτης Άρης04:42.083η θέση
Σταμούλης Άγγελος
Διαμαντόπουλος Ορέστης
Θεοδωρίδης Ίων Εμμανουήλ
4×400μ. (MS)Λιβιτσάνου Λυδία05:27.093η θέση

* MS : Middle School   HS : High School

 

Συγχαρητήρια στους αθλητές μας για την προσπάθεια που κατέβαλαν!

 

Log in with your credentials

Forgot your details?