Αγώνες Κολύμβησης Δημοτικού στο πλαίσιο Αθλητικών Συναντήσεων Ιδιωτικών Σχολείων

Την Κυριακή, 3 Απριλίου 2016 στο πλαίσιο των Αθλητικών Συναντήσεων Ιδιωτικών Σχολείων (Α.Σ.Ι.Σ.) διοργανώθηκαν, από την Εκπαιδευτική Αναγέννηση οι ετήσιοι Αγώνες Κολύμβησης μαθητών/τριών Δημοτικού.

 

Με την ολοκλήρωση των τελικών είχαμε τη δυνατότητα να θαυμάσουμε στο βάθρο των νικητών, πολλούς από τους αθλητές και αθλήτριες του σχολείου μας, τόσο σε ατομικά όσο και ομαδικά αγωνίσματα.

 

Στην Αντιπροσωπευτική Ομάδα Κολύμβησης Δημοτικού συμμετείχαν 23 μαθητές /τριες.

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΧΡΟΝΟΣΚΑΤΑΤΑΞΗ
25μ. Ελεύθερο – Αγ.Παπανδρέου Άγγελος-Ιωάννης00:13.93Χρυσό Μετάλλιο
Μαγνήσαλης Ιωάννης00:19.0020η θέση
Τζεβελέκας Άγγελος00:19.0721η θέση
25μ. Ελεύθερο – Κορ.Κουτσιβίτη Χρύσα-Μαρία00:17.4910η θέση
Αντύπα Μαρία-Ελένη00:18.1813η θέση
Μαρνέρη Μελίνα00:22.2830η θέση
25μ. Πρόσθιο – Αγ.Στάσης Χρήστος00:25.037η θέση
Αβράμπος Νικόλαος00:25.318η θέση
Κεραμιδάς Νικόλαος00:27.4715η θέση
25μ. Πρόσθιο – Κορ.Ναστούλη Αποστολία00:20.91Χρυσό Μετάλλιο
Παπαδοπούλου Δέσποινα00:23.459η θέση
25μ. Ύπτιο – Αγ.Στέφος Γεώργιος00:17.67Χρυσό Μετάλλιο
Βογιατζής Δημήτριος00:19.58Ασημένιο Μετάλλιο
Σταμούδης Κωνσταντίνος00:21.4914η θέση
25μ. Ύπτιο – Κορ.Πουλημένου Αμαλία00:17.98Χρυσό Μετάλλιο
Ατζουλή Δέσποινα Μελίσσα Βικτωρία00:18.97Ασημένιο Μετάλλιο
Κωστάκου Θάλεια00:24.097η θέση
25μ. Πεταλούδα – Κορ.Σιβισίδη Μαρία00:18.63Χάλκινο Μετάλλιο
Πουλημένου Δάφνη00:20.877η θέση
50μ. Ελεύθερο – Κορ.Κουμπαρούλη Μελίνα00:37.629η θέση
Κεραμιδά Τζίλιαν Αργυρώ00:38.2313η θέση
50μ. Ύπτιο – Αγ.Καλκάνης Αχιλλέας00:35.86Χρυσό Μετάλλιο
50μ. Ύπτιο – Κορ.Γιόκαρη Δανάη00:40.10Χάλκινο Μετάλλιο
4×25μ. Ελεύθερο – Αγ.Καλκάνης Αχιλλέας01:01.12Χρυσό Μετάλλιο
Παπανδρέου Άγγελος
Στέφος Γιώργος
Βογιατζής Δημήτρης
4×25μ. Ελεύθερο – Κορ.Γιόκαρη Δανάη01:05.20Χρυσό Μετάλλιο
Ναστούλη Αποστολία
Σιβισίδη Μαρία
Πουλημένου Αμαλία
4×25μ. Μ.Ο.– Κορ.Ατζουλή Δέσποινα Μελίσσα Βικτώρια01:19.99Χάλκινο Μετάλλιο
Κουμπαρούλη Μελίνα
Παπαδοπούλου Δέσποινα
Κουτσιβίτη Χρύσα Μαρία
4×25μ. Μ.Ο.– Αγ.Στάσης Χρήστος01.29.004η θέση
Κεραμιδάς Νικόλαος
Μαγνήσαλης Ιωάννης
Αβράμπος Νικόλαος
4×25μ. Ελεύθερο

Αγόρια και Κορίτσια

Σταμούδης Κωνσταντίνος01:10.435η θέση
Κεραμιδά Τζίλιαν Αργυρώ
Τζεβελέκας Άγγελος
Πουλημένου Δάφνη

asis

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας!

Log in with your credentials

Forgot your details?